Hotel PIGNATELLI Napoli

Via San Giovanni Maggiore Pignatelli 16, 80134 Neapol, Itálie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 30 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování
 

Hosté hodnotí Hotel PIGNATELLI Napoli 6,8/10 (255 hodnocení). Ubytování leží 477 m od centra. Ubytování nabízí mimo jiné bezplatné Wi-Fi, rodinné pokoje a parkování.

Hotel PIGNATELLI Napoli se nachází mezi stanicí metra Dante a univerzitou Federico II v Neapoli. Tento penzion je situován ve druhém patře historické budovy z počátku 15. století, která dříve sloužila místní šlechtě. Rodinný podnik nabízí čtyři prostorné pokoje s vlastní koupelnou, některé s balkony a původními kazetovými stropy, což spojuje historické kouzlo s moderním komfortem.

Hlavní ulice Spaccanapoli je jen pár kroků od penzionu, takže hosté mají snadný přístup do živého centra Neapole. Díky výhodné poloze nedaleko hlavních orientačních bodů jako stanice metra Dante a univerzita Federico II je ideální základnou pro objevování okolí.

Pokoje jsou vybaveny topením, dlažbou nebo mramorovou podlahou, psacím stolem, skříněmi a syntetickými polštáři bez peří pro větší pohodlí. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo kombinací vany a sprchy a dále obsahuje bidet, ručníky, toaletu i zásuvky u postele, vysoušeče vlasů jsou k dispozici tam, kde je to uvedeno. Čtyřlůžkový pokoj nabízí tři postele zatímco každý dvoulůžkový pokoj obsahuje jednu, všichni hosté mají přístup do executive salonku.

Hostům je zdarma k dispozici WiFi ve všech prostorách včetně lobby s internetovým připojením. Parkování zajišťuje garáž přímo na místě. Vzhledem k absenci výtahu - horní patra jsou dostupná pouze po schodech - hotel PIGNATELLI Napoli nabízí vstřícnou atmosféru s možností snídaně servírované buď v blízké kavárně nebo přímo na pokojích.

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Třílůžkový pokoj

Ubytuje až 3 osoby a má rozlohu 24 m². Vybavení: postel king-size a vlastní koupelna.

Hotel PIGNATELLI Napoli - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Příjezd

  • Od Do

Odjezd

  • Od Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that check-in on Sundays and public holidays is from 11:00 until 14:00.

A surcharge of EUR 10 per hour or fraction of hour of delay applies for arrivals after check-in hours.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

The latest possible check-in is 00:00.

Guests cannot leave the property at night before 08.00 AM.

Guests must communicate upon arrival what time they intend to check out, if they wish to do so before 08.00 AM they will have to pay an extra service charge of € 10 for each hour or fraction to the receptionist who will assist them with early check out.

The property is located in a limited traffic area.

Please note that the property is accessed via 2 flights of stairs in a building with no lift.

Rooms are restored after the 4th day or daily for a fee.

Bed linens can be changed daily for a fee .

Bath linens are replaced weekly or upon request for a fee.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 15063049EXT7426

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel PIGNATELLI Napoli“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 13:30 do 18:00. Odhlášení: od 08:00 do 10:00.

Je u objektu „Hotel PIGNATELLI Napoli“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel PIGNATELLI Napoli“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hotel PIGNATELLI Napoli určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Hotel PIGNATELLI Napoli vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Hotel PIGNATELLI Napoli?

Ubytování se nachází ve městě Neapol.

Hotel PIGNATELLI Napoli na mapě: Neapol

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel PIGNATELLI Napoli

Průměrné hodnocení z 255 recenzí na Booking.com je 6,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel PIGNATELLI Napoli zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na naples-hotel-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10