Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli

Via San Domenico Soriano 46, 80100 Neapol, Włochy

  • Do 3 osób
  • Do 25 m²
  • Sypialnie: 1

Od Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli do centrum jest 779 m. Obiekt udostępnia sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz taras. Tutaj można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność.

Obiekt B&B Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli mieści się w miejscowości Neapol.

Wśród dostępnych pokoi powierzchnia dochodzi do 25 m². Największy pokój jest przygotowany dla trzech osób i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Na terenie obiektu można skorzystać z tarasu, ogrodu i bezpłatnego Wi-Fi.

Narodowe Muzeum Archeologiczne leży 700 m od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Narodowe Muzeum Archeologiczne700 m
  • Lotnisko Neapol10 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • telewizor z płaskim ekranem

2 osoby20 m²prywatna łazienka

Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • taras
  • ogród
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
  • przechowalnia bagażu
  • pokoje dźwiękoszczelne

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Dostawka - dla dzieci od 3 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Goście proszeni są o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Informację można wpisać w polu uwag w formularzu rezerwacji albo przekazać bezpośrednio personelowi.

Obiekt znajduje się w budynku bez windy i prowadzą do niego 4 klatki schodowe.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 15063049EXT0567

Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli na mapie: Neapol

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli”?

Zameldowanie: od 12:00 do 20:00. Wymeldowanie: od 10:00 do 11:00.

Czy w obiekcie „Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Gdzie znajduje się Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli?

Obiekt znajduje się w miejscowości Neapol.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli”?

Narodowe Muzeum Archeologiczne znajduje się 700 m od obiektu.

Opinie o Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli

Średnia ocena z 117 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Bed and Breakfast I Vicoletti Di Napoli. Dodaj swoją na naples-hotel-finder.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10